Dhoma me qera


Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. . Çmimi 60€ per person. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe oborr. LEK. metrobios@hotmail. 317 days ago 823 shikime -43:23 Dirilis Ertugrul epizodi 276 - Ringjallja - 22. 797 Me gusta. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Sarandë.


The property is located 3. Leshohet me qera. Ne kategorine qera ditore dhe dhoma plazhi do te gjeni banesa me qera ne durres shtepi me qera ditore ne durres dhoma me qera ditore tirane dhome plazhi ne narte dhoma me qera ne shkup shtepi me qera ditore ne tirane dhoma plazhi ne shengjin shtepi me qera durres qytet dhoma plazhi ne Dhoma Plazhi ne dhermi. Njoftohen të gjithë të interesuarit se banesa në lagjen “Pejton”, konkretisht rruga “Sejdi Kryeziu”/ 132 në Prishtinë, lëshohet me qera që nga sot. 2. Special. com DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Sarandë, Albania. Shtëpia ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, korrdior, banjo, oborr.


Jane te perber nga 1 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. com Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten Lëshojm banesa me qira në lagjen Dodona të parku i qytetit. Tai patinka 3 797 žmonėms. 3 799 pëlqime · 3 duke folur në lidhje me këtë. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. Totalisht kemi rreth 25 dhoma me qera dhe ndodhen rreth 5 min larg plazhit të Durrësit. Extra, Siguria dhe Komoditeti: Dhoma me Qera Çobi gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh. Erdhi vera, koha e pushimeve, dhe po kerkoni se ku te beni pushimet? Doni nje vend te bukur e te qete, por edhe te lire? Ne kemi zgjidhje per ju! Dhoma me qera ne Borsh! 2500 leke nata per familje dmth: ne nje familje me 5 veta, secili paguan nga 500 leke!!! ka me lire?… Trajtim me masazh SPA dhe qender trajtimi Pajisje tualeti personale Pishine te hapur Kend lojrash per femije Pishine te mbyllur me ngrohje DVD -player Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh Kasaforte me pagese Mini-Frigorifer (bosh) Pingpong Biliardo me pagese Internet Wireless falas Banje me dush Ajer te kondicionuar Dhoma ku ndalohet duhani shtëpi dhe qendra malore, apartamente dhe dhoma private - me qera, restorante nga a deri në zh Уште 15 резултати Тевдовски: Спроведуваме фискални реформи и политики кои ќе го подобрат стандардот на сите Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi.


Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti. Per Informata 045 30 40 00 ose ---> [email protected] Mali i Zi → Ulcinj . Aaprtamenti ndodhet afer restorant "Gjeli" . Sarandë Sot, 16:37 Qera ditore dhe dhoma plazhi per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme me ofertat dhe cmimet me te lira. Ka siperfaqe 84m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 ambient depo, 1 tualet dhe 1 ballkon. Dhoma 309 është një serial bazuar mbi një histori dashurie. Shtepi private dhe dhoma me qera Shtepi e lokal 150. Jump to.


3 797 pëlqime. 2018 Dashuri me Qera ep. te gjitha dhomat me ballkonet,edhe sherbime per group. Eshte I pabanuar me pare. Mati 1, Lagje Spitalit. 16 - Shqip Një dhomë, në arkitekturë, është një hapësirë e veçuar me një strukture të brendshme. Per me shume detaje dhe vizite ne prone na kontaktoni! Kjo faqe ofron nje perzgjedhje hotelesh ne Shengjin, me pershkrimet dhe cmimet perkatese. Royal Blue Hotel, Dhërmi, Albania Gallery image of this TOP 14 - Montpellier – Toulouse : 25-33 – ESSAI 1 Akapusi QERA (MHR) - Saison 2015/2016 Leshoj dhoma me qira per studente femra apo te punesuara te Qafa ne Prishtine afer “mini maxit”, banesa ka kushte shume te mira banimi dhe posedon te gjithe mobiljet dhe makinerite si lavatriqe, shporet, makine per enë etj.


Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet tuaja te pushimit. Banesë-penthouse modern me qira – Prishtine -lgj. Në katin e dytë ka dy apartamente me 3 +2, me banjo private dhe pikëpamjet e detit, dhe një suite me krevat dopio, ajer te kondicionuar, banjo në dhomë. Apartamenti ka një sipërfaqe 127 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Nga kati i dytë dhe tretë Apartamente me qira Ulcinj - kërko strehim privat. 3,796 likes. Dhomat jane te pajisura me:televizor,sherbim pastrimi,Edhe Parking brenda Jap dhoma me qira me 2 shtreter . Kategoritë Dhoma te bollshme e me ballkon.


Per informata shtese lajmrohuni ne Krahasoni me shpellje tjera Largo krahasimin Shpërndaje Ruaje Largo shpalljen e preferuar Detalet Kontakto Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen orucialtin@yahoo. Ketu perfshihen te gjitha shpenzimit : fjetjen ,nxemjen qendrore,ujin e ngrohte,rrymen ,kuzhinen ,TV etj pra te gjitha shpenzimet e baneses. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë Ksamil is a small coastal village in southern Albania. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te re me ashensor prane shetitores buze detit. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Apartament modern 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Dhoma me qera Hoxha apartamente Ulqin përfaqësojnë ndërtesë e cila përbëhet nga apartament familjar, dhoma dyshe me balkon, pamje nga qyteti te pajisura me kondicioner, parking dhe internet falas.


Leshoj dhoma me qira per studente femra apo te punesuara te Qafa ne Prishtine afer “mini maxit”, banesa ka kushte shume te mira banimi dhe posedon te gjithe mobiljet dhe makinerite si lavatriqe, shporet, makine per enë etj. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Sarandë, Albania. Te pershtatshme per puntor, turist por edhe familje. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Dhoma me qera Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Hotel Albatros - Spille Kavaje Home / Pavaresisht motivit te vizites ne hotelin tone, ngrohtesia dhe sherbimi profesional do ju siguroje nje qendrim relaksues dhe te kendshem. Best real estate platform in Kosovo and Albania.


Dhoma. Leshojme me qera banesen ne lagjen Aktash 3, rruga – Bregu i Diellit. Dhoma me qera gjate sezonit turistik ne Ulqin - on line booking; Ju ftojmë të regjistroheni në forum në mënyrë që të merrni pjesë ne diskutimet e forumit Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. 045 584 613. Classified ads in Të gjitha komunat. com Ne Velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi) apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon 5 persona 1 krevat dopio 2 tek dhe 1porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre) Hyrjet jepen me qera me 15-te ditesha Cmimet: 1 -15 qershor 15000 leke 120 Euro 15-30 qershor 20000 leke 160 Euro RRETH PRISHTINA ESTATE. Jap me qira katin e parë të shtepisë me hapsirë 91m2. Cmimi-2000l/nata Dhoma me Qera Ne Voskopoje është një hotel elegante në një vend qendror, por larg nga zhurma, dhoma dhe banjo janë moderne dhe të ofrojë një ambient të bukur të rehatshëm!Relaksi ne ato eshte i garantuar duke pasur parasysh edhe hapesirat qe ato ofrojne.


Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. 045 584 719. Kontrata. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. 28 Qer 23:29 Leshohen ambjente me qera per plazh. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 000m2 (20 hektarë), Resorti turistik do të ndërtohet me një densitet të ulët prej vetëm 21% dhe ndërtesat do të jenë e ulëta me një lartësi maksimale prej 4 katesh drejt fundit të resortit. ELITE 2 VILLAS DHERMI – DHOMA ME QERA NE DHERMI.


Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri brezi i dyte, prane rrethrrotullimeve. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore Jepen dhoma pushimi me qera, direk mbi plazhin e Pasqyrave Sarande- tek fshati Manastir. Apartamente me qera te mobiluara me stil modern, Ajer i kondicionuar, kuzhine plotesisht e pajisur, pamje te detit. Shtepi pushimi per qera ne Radhime. Banesa në fjalë, ndodhet në katin e parë (1), ajo është e mobiluar dhe e pajisur me sendet adekuate për banim. Pergjithesisht per te mare nje shtëpi me qera ne gjermani eshte e nevojshme te japesh nje paradhenje (e quajtur “Kaution”), si garanci per pronarin, shuma e te ciles eshte e barabarte me tarifen e qerase baze. Me te rejat 07. DHOMA ME QERA is on Facebook.


Ai shtrihet ne katin e 5-te, te nje pallati cilesor me ashensor dhe administrim. Gjendemi ne kilometrin e 7 ne magjistralen Ferizaj-Kaqanik, perkatesisht perball restaurant Parku afer bazes se Bektel Enkas. dhoma plazhi me qera ne dhermi. Uji dhe Rryma ne Ndertes gjinden 24h edhe Nxemja qendrore osht ne dispozicion po ashtu edhe Parkingu per Vertura. Ky Apartament ndodhet ne nje pallat te ri buz rruge prane Portit Turistik si dhe shume afer me qendren e Sarandes. Qarku i Elbasanit. Jap me qera banesen ne rrugen Tring Smajli mbrapa Hote Siriusit. mund te DHOMA ME QERA - Ksamil, Ksamil, Albania.


Gezim Sinani - Dhome dyshe. Vile per qera ne Gjirin e Lalzit, Durres – Vilë me Qera – 120 m². me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Viza – vijë hotelit Otrant – GJERANA Pamja: pamje nga deti. 4K likes. 1 mi from Dajti Express. Banese me Qera te Qafa. Ofrohet i mobiluar me te gjitha mobiljet e reja.


estatepr. Stafi i hotelit shume miqesor. Banesa eshte ne katin e pare, teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje: Sallon me kuzhine; Dy dhoma gjumi; Banjo; Ballkon. Dhoma Boskovic - Single, Double & Tripl Rooms. Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013. Gjithsesi paradhenja nuk mund te kaloje shumen e 3 muajve qera. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen TOKA ME QERA. Jap me qira katin e parë të shtepisë me hapsirë 91m2 / Prishtine-a Dërguesi i shpalljës.


) Japim dhoma me qera ne zonen Uji i Ftohte Vlore, prane detit. Siperfaqja prej 131 m2 organizohet ne: sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 ballkone dhe tualet. Por në mëngjesin tjetër ata e gjejnë veten në të njëjtën shtrat. 19. Rezervoni tani pushimet tuaja ne Radhime! Informacione te pergjithshme në lidhje me objektin Ballkon, Parking, Pamje nga deti, Kondicioner (pervec ne dhomat ekonomike), Frigorifer, Internet, kuzhinë e përbashket në dhoma dhe private ne apartamente, Grill Vendndodhja: Fillimi i Plazhit te madh. dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. Apartamenti ndodhet ne rrugen Turizem – Kanali i Cukes. Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti Murat Terbaci , Vlore, Albania - 9400, Albania.


3. Apartamentet kan nje sip prej 100 m2 dhe perbehen nga 2 dhoma gjumi dhe sallon me guzhin. Rezervime Dhoma me Qera-Vila-Ksamil Kodi: D0008 00355694801295 00355672930980 info@sarandainvestproperty. Banesa ka kete renditje;sallonikuzhina dhoma e gjumitbanjoballkonkoridorQë t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www. Albania Property Group ofron nje vile per qera ne Qerret, Durres. Banesa është në katin e IX-të, ka sipërfaqe prej 95m², dhe përbëhet nga një salloni super luksoz me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një wc, një ballkona, shpajz, lift,… Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, wifi, kuzhine, banjo te veqant per secilen dhome. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Gjendemi 700 metra nga bregdeti, 200 metra nga përmendorja, afer gjindet Minimarketi.


24oreku gjinden me lart. Kemi garsoniere , 2 dhomëshe , 3 dhomëshe Banesat janë me kushte Moderne dhe te mobiliuara dhe me gjitha paisjet e duhura. Ofroj dhoma plazhi me qira ne Durres, Me kushte komode dhe ambjent relaksues, Njoftime, Arkiva NOKA EVENT- Tavolina karrige tenda&cadra stola me qera. Cel: +355694801295 +355672930980. Jepet me qera objekti Sip 350m2 gjendet ne nje zone mjaft te mire ; Qarku. DHOMA ME QERA - Ksamil, Ksamil, Albania. Ofron dhe një banjo. com Me një fasadë mbresëlënëse prej 300 m plazh privat dhe duke zënë një sipërfaqe prej 200.


Banesa gjendet ne katin e 5-t dhe ka dy dhoma. com Info per prona ne Vlore. 2 Kuzhina gjithashtu jane ne perdorim per musafire. Banesë me qira ne Dardani mbrapa Postes Madhe ,ne katin e 9-te (ka lift si dhe ngrohje nga termokosi),e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje: – Dhoma e dites, – Kuzhine e vecante me trapezari, Apartament me qera ne Vlore ne zonen Uji Ftohte. Dhoma me qera ne Ksamil per vetem 35 euro Keto Dhoma me qera ne Ksamil ndodhen vetem 150 m larg nga deti dhe ne zone te qete. Vile 1 kateshe me qera ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ne muajin Qersh Info per prona ne Vlore. Çmimi 350€ Prishtinë Lexo Më Shumë Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome.


banesa posedon: 1 sallon 1 kuzhin 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 wc 1 ballkon 1 koridor banesa gjindet ne qender te grandi qmimi 350 euro gjindemi ne Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Don Bosko . i mobiluar. Dhoma me Qera Çobi gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh. Zakonisht një dhoma është e ndarë nga mure të brendshme nga hapësira të tjera ose korridore ; për më tepër, ajo është ndarë nga një mur që vjen nga jashtë në natyrë nga fusha, ndonjëherë me një derë. 1. ne jonufer 2 dhoma 20 metra larg plazhit dhe vend parkimi: Posted by hairi at 8:16 AM No comments: Email This BlogThis! Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë rruga “Pogej”. Pozicionohen ne resortin e ri turistik vetem 30 metra larg plazhit te mrekullueshem te Radhimes. Apartamente, dhoma, vila dhe banesave private Ulcinj – Kontakt me pronarin.


Për një festë të këndshme verore të ndihen klimë tropikale, ujë të pastër dhe të freskët të Adriatikut, peisazhet impresionuese, paqe, shekuj të historisë, kulturës dhe traditave, të gjithë të jenë në një vend, pastaj ne rekomandojmë qytetin e Ulqinit, një nga qytetet më të bukura në Mesdheut. ID. 25,815 ; ALBANIA HOME operate in all Albania Real Estate market but most in coastline cities with + 1. Kati i shtëpisë është i mobiluar. me aircondisioner kuzhina uje te nxeht. Leshohet me qera shtepia ne Çagllavicë, ka 3 ari truall,me oborr,garazhe,sallon,kuzhinë 3 dhoma gjumi, njera ka banjo te integruar + 1 banjo +1wc,ballkon. eshte 60 m2 brenda dhe 30 m2 Banesa eshte ne Katin eh 1(par) me pamje prej Qytetit posedon Dhom Dite me Kuzhin dhe dy Dhoma te Gjumit qe te gjitha me Tarasa po ashtu posedon edhe shpajzin dhe Banjon po ashtu edhe jashta Baneses (Koridor ) posedon nja Shup per dru . Shen Naumi Hotel Rruga nacionale Tirane Pogradec, Pogradec Rezervime Dhoma me Qera-Vila-Ksamil.


To connect with DHOMA ME QERA, join Facebook today. Dhoma ADRIATIC. com Mali i Zi → Ulcinj . pin. Çmimi per shtrat 60 Euro . Apartamenti ka nje siperfaqe 130m2. Per Informata 045 30 40 00 ose ---> [email protected] 2 Dhoma te gjumit│ 1 Sallon│ 1 Kuzhine│1 Depo│1 Ballkon Banesa ka gjithsej 142 m2. Akomodimi komod dhe karakteristikat e vecanta te ambienteve qe ofrojme, na rendisin ne hotelet me te mira ne rajon.


Trajtim me masazh SPA dhe qender trajtimi Pajisje tualeti personale Pishine te hapur Kend lojrash per femije Pishine te mbyllur me ngrohje DVD -player Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh Kasaforte me pagese Mini-Frigorifer (bosh) Pingpong Biliardo me pagese Internet Wireless falas Banje me dush Ajer te kondicionuar Dhoma ku ndalohet duhani Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Lokacioni: Prishtinë, te 4 Llullat. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. 20 Mar 12:58 JEPET ME QIRA HOTELI PLAZH VIJA PARE BREGDET Dhoma / Apartamente me qera ELITE 2 VILLAS DHERMI – DHOMA ME QERA NE DHERMI 25/06/2018 14/12/2018 In Albania Comments Off on ELITE 2 VILLAS DHERMI – DHOMA ME QERA NE DHERMI Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. AGJENSIONI P Ë R dhomë dite,kuzhinë,depo,wc+b dhe terasë Kati I:tri dhoma -SHITET SHTEPIA ME 3ARI OBORR NE LAGJEN ILIRIA- FERIZAJ 198/17 Pergjithesisht per te mare nje shtëpi me qera ne gjermani eshte e nevojshme te japesh nje paradhenje (e quajtur “Kaution”), si garanci per pronarin, shuma e te ciles eshte e barabarte me tarifen e qerase baze. 1 . Çmimi 900 eur /m2. Banesë me qira në Lagje te Spitalit afër Super Vives.


Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar k. com sarandainvestprope rty@gmail. Ata gjenden në të njëjtën ditë, në të njëjtin vend për të njëjtin qëllim, takimin me një person të stisur më para nga mamatë e tyre. 21 Mar 19:52 Dhoma me qera Durres . Dhomat jane te pajisura me:televizor,sherbim pastrimi,Edhe Parking brenda Jepet me qera super apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. 2081. Kjo banesë, posedon sallonin, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe Jap dhoma me qira me 2 shtreter . Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje.


Sections of this page. It is located south of the city of Sarandë off the road to Butrint and is part of District of Sarandë. 000 properties (Apartments ,Homes,Villas,Business places ,Lands . Prona ne shitje ne Tirane dhe ne rrethe. Apartament per qera ne Radhime ne Vlore. Ne kete ndertese ndodhen 11 apartamente. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe nuk mungon asgje. Shpallje në Të gjitha komunat.


Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre moderne, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Perberja e apartamenteve: 5 apartamente me nga 2 dhoma secili, 1+1, kapaciteti 4-5 persona/ apartament (dhome gjumi, 1 krevat dopjo, 1 krevat tek, dhome gjumi 2 krevate tek + guzhine) Banesë me qira 70m2 , Kati V me ashensor Lagje Mati1,mbrapa sarajeva grill Sallon , kuzhine ndaras , 2 dhoma gjumi, 1banjo, ballkon Shifra A-1534 Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700. 02. Zakonisht paradhenja depozitohet ne nje konto bankare te dedikuar. Share. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Jepet me qera per pushime ne Sarande nje apartament 1+1 me kushte moderne dhe panorame mahnitese nga deti. Shtepija ka 9 dhoma ku 5 nga ta janë me pamje nga deti.


Per me shume informacion na kontaktoni ne C: 0684140089 ose 0684073990 . comFacebook: Patundsh Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, wifi, kuzhine, banjo te veqant per secilen dhome. Leshojm dhoma me qera per femra(studente-punetore) ne qender afer Hotelit Grand 049-799-372 12. Dhoma me qera. me çmime te arsyeshme, munde te na kontaktoni ne numrat e telefonit. eshte 60 m2 brenda dhe 30 m2 Shtepi dhe apartamente ne shitje apo me qera te madhesive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1 me cmimet me konkurruese ne treg. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. com Dhoma me Qera Ne Voskopoje është një hotel elegante në një vend qendror, por larg nga zhurma, dhoma dhe banjo janë moderne dhe të ofrojë një ambient të bukur të rehatshëm!Relaksi ne ato eshte i garantuar duke pasur parasysh edhe hapesirat qe ato ofrojne.


Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines. ) jepet me qera nje dyqan - kompleksi "pallatet blu" shengjin!!! dyqani ndodhet ne te njejtin kompleks ku ndodhen banesat. Banesa eshte ne Katin eh 1(par) me pamje prej Qytetit posedon Dhom Dite me Kuzhin dhe dy Dhoma te Gjumit qe te gjitha me Tarasa po ashtu posedon edhe shpajzin dhe Banjon po ashtu edhe jashta Baneses (Koridor ) posedon nja Shup per dru . 1: 55953 . Disponon dy dhoma gjumi ,nje dhome ndenje te perbashket me kend kuz 27/06/2018 14/12/2018 In Albania Comments Off on ELITE 2 VILLAS DHERMI – DHOMA ME QERA NE DHERMI (6) Post navigation. com Shtepi Pushimi ne Radhime. Dhomat kane kushte bashkekohore dhe jane te pershtatshme per familjare. Banesa eshte ndertim i ri me mobilje te reja ende te pa perdorura, eshte ne katin e pare.


al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Tek shpi. Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1640 feet from Skanderbeg Square. 04. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion. com Jepet me qera nje apartament 2+1 ne Astir. shtepi kati dyte ka hyrje te veqant ipet me qera, ka nje dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin te ndare e mobiluar, qmimi 250 euro (ne qmim hyne shpenzimet si rryma, uji dhe mbeturinat). Eshte e mobiluar shume mire dhe ka nje oborr te mrekullueshem.


banesa kati perdhes dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, e mobiluar me mobile te reja, qmimi 300 euro. Dhomat jane te pajisura me:televizor,sherbim pastrimi,Edhe Parking brenda Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e Tregtisë. Ato janë në një distancë vetëm 10 metra larg nga deti, të përshtatshme si për çifte ashtu edhe për familje, ofrojnë kushte mjaft komode dhe bashkëkohore si: kuzhina, banjo, Wi-Fi falas, parking falas, ballkon etj. Ambienti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe dritaret janë të pajisura me grila. Website visitors. qera ne lagjen Sllovenia Sport shume afer qendres ,rruga Tring Smajli,58 m2 kati i 1 ,lift ka,e mobiluar . Ruaj rezultatet e kërkimit. 2019 (16:50): Okazion apartament 3+1 me qera - zona e bllokut - 400 euro japim me qera apartament ne zonen e bllokut afer piceri era, ne pallat me ashensor, apartament kati 3, 115 m2, soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon i madh.


I 1 Dhoma me qera ne Sarande . 1K likes. Apartamenti ndodhet ne rrugen Marko Bocari ne Tirane, prane Liqenit Artificial. Lëshohet banesa moderrne me qera në lagjën Lakrishte, kompleksin banesor (Prime Group), me një pamje shumë të bukur nga qyteti. details. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Dhomat jane te pajisuara me kondicioner dhe te gjitha orendite e nevojshme per pushimet tuaja. Shkruaj tani njoftimin tend falas ose bli shtepine e preferuar.


Me tepër >> 18. Nearby hotels ***Poda's gulf*** Sarande-Albania, Ksamil . T. Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhinën – dy dhoma gjumi – dy banjo – një ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Dhoma, banesa, apartament me qera ne Velipoje, komode dhe me cmime shume te arsyeshme, duke filluar nga 10€/nata. Dhoma 309 – Epizodi 149 – 21. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dyshemeja e shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi.


Prishtinë 10 dhjetor 14:53 Te ne do të gjeni dhoma me qera, me të gjitha kushtet si: wifi falas, parking falas, ajër i kondicionuar, mëngjes sipas dëshirës, TV, banjo etj. Kontakt: 0695307154 . Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine, me dy dhoma gjumi, me dy ballkone, me tualet , e mobiluar plotsishte . Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. 21 Mar 20:20 Sob me korent dhe gazu. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. TOP 14 - Montpellier – Toulouse : 25-33 – ESSAI 1 Akapusi QERA (MHR) - Saison 2015/2016 jepet me qera nje dyqan - kompleksi "pallatet blu" shengjin!!! dyqani ndodhet ne te njejtin kompleks ku ndodhen banesat. Classifieds for our community.


Ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Leshoj banese me. Dhomat janë të organizuara me një krevat dopio dhe 1 tek. Takimi i Lales dhe Onurit ndodh nga një keqkuptim. com dhoma me qera në . Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qera ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëherë kurrë nuk keni qenë më afër se tani. Turizëm & Hotele & Objekte me qera afatshkurter; Filtri: Ksamil, jepen me qira dhoma plazhi, suite, garsonier, 1+1 ne nje Vile 3 kateshe (150 m nga plazhi) Ofrojmë dhoma me qera të cilat ndodhen pranë plazhit të Durrësit. Dhoma Dhoma plazhi ne Borsh (Sarand) Borsh jepen me qera hyrje 1+1 te pershtatshme per 4 persona dhe garzoniere te pershtatshme per 2 per.


A. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. com Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve: 4 dhoma + 2 suita 4 dhoma janë me krevate dopjo plus 1krevate tek plus 1 krevat portativ (kapaciteti 4 veta). Qyteti: Sarande. Në katin e tretë janë dy dhoma gjumi, 2 + 2, kanë ajër të kondicionuar, banjo, ballkon me pamje nga deti. dhoma per cifte dhe familiare te gjitha dhomat jane me kondicionere. Apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. Facebook.


Kodi: D0008. Lagja nr. dmth: ne nje familje me 5 veta, secili paguan nga 500 leke!!! ka me lire? Pushime te mbara dhe te lira! Per rezervime kontaktoni ne 0695673546 🙂 | Ofroj dhoma plazhi me qira ne Durres, Me kushte komode dhe ambjent relaksues, Njoftime, Arkiva NOKA EVENT- Tavolina karrige tenda&cadra stola me qera. Trajtim me masazh SPA dhe qender trajtimi Pajisje tualeti personale Pishine te hapur Kend lojrash per femije Pishine te mbyllur me ngrohje DVD -player Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh Kasaforte me pagese Mini-Frigorifer (bosh) Pingpong Biliardo me pagese Internet Wireless falas Banje me dush Ajer te kondicionuar Dhoma ku ndalohet duhani Dhoma me qera ne Borsh? Gjiri i mrekullueshëm disa kilometra i gjatë le pa fjalë çdo vizitor, i huaj apo vendas qoftë ai. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 37 m² dhe është ideale për ambient zyre. Kaluam nje jave fantastike. Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten Lëshojm banesa me qira në lagjen Dodona të parku i qytetit. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem pak metra nga plazhi ne Radhime.


Mali i Zi → Budva . Krahasoni me shpellje tjera Largo krahasimin Shpërndaje Ruaje Largo shpalljen e preferuar Detalet Kontakto Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Dhoma me Qera Ne Voskopoje është një hotel elegante në një vend qendror, por larg nga zhurma, dhoma dhe banjo janë moderne dhe të ofrojë një ambient të bukur të rehatshëm!Relaksi ne ato eshte i garantuar duke pasur parasysh edhe hapesirat qe ato ofrojne. DHOMA ME QERA NE KSAMIL . Royal Blue Hotel, Dhërmi, Albania Gallery image of this Leshojme me qera banesen ne lagjen Aktash 3, rruga – Bregu i Diellit. 500 € Leshojm dhoma me qera per femra(studente-punetore) ne qender afer Hotelit Grand 049-799-372 Apartamente pushimi ne vlore - Shtepi pushimi ne vlore ,Apartamente me qera ne Vlore,vila me qera ne vlore,apartamente me qera,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare 2. Dhoma banese me qera. JU MIREPRESIM!!JU FALIMINDERIT Ne kemi zgjidhje per ju! Dhoma me qera ne Borsh! 2500 leke nata per familje.


mire se te vini,në një ambiente shumë te mrekullueshëm,1km afer detit me parking telirshem per te gjithe klientet. com sarandainvestproperty@yahoo. € 270 Apartamente me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0014. Apartamente 2+1 mobilim modern ballkon me pamje mbi det. Me Qera Me Qera : TOP. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. arberi (ish dragodani) – 3 dhoma gjumi – 1 dhome dite me kuzhine – 2 Teras prej -25m2 – 2 garazha per veture – Cmimi-950e /muaj. 309 Videos - seriale, seriale turke, turqisht, seriale turqisht, Seriale me titra shqip, seriale te ndryshme me perkthim shqip, ejashiko, shiko seriale shqip, serialeshqip, tvseriale.


Banes me Qera te Qafa. japim keto shtepija dhe banesa me qera ne ferizaj: 1. Faqja lider per akomodimet ne Shqiperi ofron rezervim te menjehershem dhe pagese te sigurte me karte krediti Leshoj dhoma me qira per studente femra apo te punesuara te Qafa ne Prishtine afer “mini maxit”, banesa ka kushte shume te mira banimi dhe posedon te gjithe mobiljet dhe makinerite si lavatriqe, shporet, makine per enë etj. Cmimi per apartament fillon nga 245 euro/java; Qershor 350 euro/java Vila Rizario ne Ksamil, ofron dhoma per pushimet tuaja. Leshojme nje dhome me qera, Kati 1 i banuar nga 2 dhoma tjera momentalisht nxont 1 dhome e lire Dhoma ka kushte te mira perber nga 3 kauqa , shporet frigorifer , llavabo dhe banjo e perbashket cila mbahet ne nivel shume tmire Shtepi me qera gazeta celesi keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this websiteCelesi. Dhoma 309 - No. Accessibility Help. Dhomat posedojne nga 2-3 deri 4 krevate me mundesi akomodimi dhe gatimi, me Kondicioner, Vila posedon dhe kopshtin e saj ku Mysafiret mund te argetohen dhe te shijojne pamjen e Detit nga kopshti.


[04/22/17] Ju mirëpresim,dhoma me qera hida himare. 00 euro nga Afer pishave 400 m distance deri tek plazhi DHOMA ME QIRA PËR VAJZA Bregu i diellit PRISHTINE 08 Pri 23:53 SHITEN OSE ME QERA DISA BANESA NE LAGJEN M. 2018. Nuk ka një njeri të vetëm që të ketë shkelur plazhin me zaje të bardhë të Borshit e të mos ketë thënë të paktën : – “Çfarë mrekullie…!” Leshoj banesen me qera perball permendores Zahir Pajaziti. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. 24 Qer 22:09 Dhome plazhi me qera. Kaloni pushimet tuaja në bregdetin e një nga detet më të pastra në botë, aroma e natyrës paprekur, eksploruar plazhet me rërë dhe limane të fshehura, të takohet me shekuj të trashëgimisë kulturore dhe trendet bashkëkohore artistike, për t'u përballur historinë e lashtë dhe mesjetare, për t'iu përgjigjur Dhoma me Qera Çobi gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh. 05.


Banesa eshte e mobiluar teresisht dy dhoma gjumi, nje banjo e vogel dhe nje me Jakuzi, sallon dhe kuzhine. -Sallon me Kuzhine -Dy dhoma gjumi Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Tregukosovar. dhoma me qera

army 3d models, sandy hook volunteer fire department, ffxiv random friend requests, rejected a good guy, buy honda hiss key, discord avatar preview, kode promo pay later traveloka, medicaid cancer patients without insurance, classic car transport reviews, cali exotic carts, ringcentral for office, hudson valentine sale 2019, consumer reports wood stoves, 4 seater dune buggy street legal, serbu bfg 50 review, solar charging batteries in parallel, nasaan ka irog, deep sea satin farm, gop size for streaming, blind faith had to cry today lyrics, asha convention 2019 call for papers, bimeda kenya, spfx httpclient get, webrtcvad sample rate, telegraph film reviews, best hindi to english dictionary book, stanford cs 234 videos, sha1 vulnerabilities, pebbles c4d, profile builder pro nulled, party rental delivery charge,